ADATA prezentuje karty pamięci z serii Premier One: UHS-II-U3 mikro SD/SD oraz UHS-I-mikro SD

ADATA Technology, wiodący producent wydajnych modułów DRAM, produktów flash NAND oraz akcesoriów mobilnych przedstawiła serię Premier ONE ? serię wysokowydajnościowych kart pamięci mikro SD oraz SD: UHS-II U3 Class 10 oraz UHS-I-Class 10.

Do 290MB/s szybkości odczytu, szybkość wideo V90, 256 GB pojemności równa się gotowości do przesyłu danych o rozdzielczości 4K/8K.

Karty Premier ONE UHS-II U3 SDXC dysponują pamięcią MLC Flash i osiągają szybkość odczytu 290MB/s i szybkość zapisu 260MB/s. Są dostępne w wersjach o pojemności do 256GB. Karta UHS-I-mikro SDXC/SDHC Class 10 oferuje prędkość odczytu 85MB/s i jest dostępna w wersjach do 128GB. Seria Premier ONE to narzędzia ekspansji pamięci dostosowane do wciąż zwiększających się rozmiarów plików i polepszającej się jakości zawartości wideo uchwyconej w rozdzielczości UHD 4K lub 8K. Zostały stworzone także jako narzędzie wsparcia aplikacji z zakresu Virtual Reality. Wszystkie karty są przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur: od -25 do 85 stopni Celsjusza.

Najszybsza z dostępnych szybkości przesyłu danych mikro SDXC i SDXC.

Karty Premier ONE SDXC, skonstruowane i testowane zgodnie ze specyfikacją UHS-II U3 Class 10, osiągają prędkość odczytu 290MB/s i prędkość zapisu 290MB/s. Wersja mikro SDXC gwarantuje odpowiednio 275 MB/s i 155MB/s. Zarówno wersja mikro SD, jak i SD obsługuje najwyższy poziom odtwarzania wideo V90 lub na poziomie 90MB/s dla zapisu ?raw?. To poziom więcej niż wystarczający dla danych 4K, 8K i VR. Kamery ?action? oraz aplikacje obsługujące obrazy panoramiczne 360 stopni również skorzystają z dobrodziejstw tego rozwiązania. Umożliwi to nagrywanie nieskompresowane, bez opóźnień i buforowania ? w konsekwencji bezproblemowe fotografowanie, rejestrowanie i odtwarzanie treści w rozdzielczości Ultra HD 8K, 4K i 3D/VR

MLC Flash, zaawansowana konstrukcja, integralność danych i maksymalna pojemność

Dla zapewnienia długotrwałej optymalnej wydajności wszystkie karty Premier ONE UHS-II U3 używają pamięci 3D MLC Flash. Zapewniają automatyczną korektę błędów, by zwiększyć integralność danych i zdają trudne testy odporności na kurz, wodę, wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie. Stąd też są to narzędzia odpowiednie do używania na zewnątrz: nagrywania na żywo czy reportażu. Ich funkcjonalność spodoba się też na pewno osobom dużo podróżującym w celach zawodowych, doświadczającym różnych warunków pogodowych i nie tylko. Konsumenci mogą wybrać wersje o pojemności  64GB, 128GB czy 256GB. Karty współpracują w systemami iOS, Windows, Mac OS i Android na niemal każdej klasy urządzeniu dzięki uniwersalności swojego formatu.

Urządzenie perfekcyjne dla zawartości Full HD.

Karty Premier mikro SDXC i SDHC występują w pojemności 16GB, 32GB, 64GB i 128GB dla kart  UHS-I Class 10; oferują prędkość odczytu 85MB/s i prędkość zapisu – 25MB/s. Czyni to je wprost stworzonymi do nagrań Full HD 1080p, odtwarzania tych treści lub współdzielenia ich. Poza swoją niemal uniwersalną kompatybilnością, karty są niezwykle silne, odporne na wodę, kurz, wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie. Dbając o zapewnienie kompletnego pakietu klientom mającym do zagospodarowania różne budżety, ADATA zintegrowała w kartach UHS-I automatyczną korekcję błędów.

O firmie ADATA

ADATA Technology to jeden z największych na świecie dostawców modułów DRAM i dysków flash USB. Dostarczana przez firmę kompletna gama rozwiązań obejmuje karty pamięci, dyski SSD i przenośne dyski twarde. Przedsiębiorstwo produkuje ponadto ładowarki do urządzeń mobilnych, będąc jednocześnie głównym producentem oświetlenia LED. Produkty ADATA regularnie zdobywają międzynarodowe uznanie branżowych organizacji. Wśród zdobytych przez produkty ADATA międzynarodowych nagród wymienić można iF Design Awards (Niemcy), red dot Awards, CES Best of Innovations Awards, Good Design Awards (Japonia), Best Choice of Computex Awards i Taiwan Excellence Gold Awards. Firmowy slogan: Miłość, Życie, Marzenia uosabia rolę, jaką innowacyjne produkty pamięciowe odgrywają w ludzkim dążeniu do realizacji uniwersalnych wartości.Dodaj komentarz